menu
Село Новоселівка знаходиться на лівому березі річки Свинківка (права притока Коломака) за 13 км від обласного центру міста Полтави на території Новоселівської сільської ради, засноване в кінці ХІХ століття.
1903р на території села Новоселівка збудували школу, в якій до 1917 року працювала одна вчителька Родкевич Ганна Львівна
У 1929р школі було передано будинок поміщика Гайдара, і учні почали навчатися у двох будинках.
18,09,1941р навчання у школі було припинено в зв’язку з німецько-фашистською окупацією села. Під час окупації все майно і приміщення школи були знищені фашистами.
1943р після визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників в школі знову розпочалося навчання, але у приміщенні Паськівського дитячого будинку. Школа одержала назву Паськівської. Навчалося 80 учнів, працювали два вчителі. Завідуючою школи була призначена Пасько Ірина Несторівна.
1965р. постало питання будівництва нової школи. За керівництва Пасько І.Н. було обрано і затверджено проект нової школи.
1968р. за рішенням Полтавського райвиконкому та правління колгоспу ім. Чапаєва відбулася закладка приміщення нової школи.
1969р. рішенням сесії Новоселівської сільської ради №9 від 12.03.1969 року Паськівська початкова школа була переіменована в Новоселівську восьмирічну школу.
Директором школи була призначена Кононова Олександра Яківна, на яку було покладено завершення будівництва школи.
1970 - навчальний рік розпочався у світлому, обладнаному приміщенні нової школи.
1975р. педагогічний колектив Новоселівської восьмирічної школи за високі успіхи у навчально-виховній роботі був занесений на районну Дошку пошани.
1977 За успіхи, досягнуті в роботі, делегатом IV з’їзду учителів України було обрано учительку математики Медяник Тамілу Андріївну. Вона була нагороджена значком «Відмінник народної освіти».
2000р. Новоселівська основна школа реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
2002р. Перші випускники одержали атестати про повну середню освіту в стінах Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2008р.Обладнано комп’ютерний клас. Діяльність педагогічних працівників спрямована на роботу по оволодінню комп’ютерною технікою.
 Вчителі школи проводять уроки з використанням комп’ютерів.
 
 
2010р. Новоселівська загальноосвітня школа святкує своє 40-річчя.
 
  
 
2009-2010р. Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла чергову атестацію
.
З 1  вересня 2012 року на посаду директора школи була призначена Черкасова Оксана Богданівна.