menu

На сучасному етапі профілактичної роботи серед дітей та учнівської молоді здійснюється об'єднання ресурсів громади з метою зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх та профілактики булінгу. В першу чергу це залучення до профілактичної роботи представників правової системи, проведення виховних заходів,  батьківських зборів,  тренінгів та інших заходів.


Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів пройшла конкурсний відбір і стала учасником проєкту  Шкільний #DOCUтиждень проти булінгу (координатор Пентова Анна), який проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України, експертів-правозахисників та психологів для учнів 5–11 класів та їх батьків.

Під час #DOCUтиждень були проведені вступні уроки, присвячені розумінню поняття «документальне кіно», його особливостей, відмінностей від ігрового, потенційного впливу;

уроки, присвячені поняттю булінгу та кібербулінгу, ознакам, методам протидії, наслідкам, інформуванню про роботу служб, до яких можна звернутися для отримання правової та психологічної допомоги;

батьківські збори — для надання рекомендацій та інструкцій щодо реагування на факти потенційного або наявного фізичного та/або психологічного насильства, побудови діалогу з дітьми, які стали жертвами, свідками цькування, або кривдниками ( 10.10.2019);

  

учні переглянули та обговорили документальні кінострічки фільму «Булер» (режисер Лі Гірш) та «Джованні та балет на воді»(режисерка: Астрід Буссінк);

#DOCUтиждень проти булінгу в школах — це можливість говорити про складне за допомогою реальних історій з життя, перегляду документальних фільмів.

Дякуємо, організаторам, за надані цікаві методичні матеріали!

   


20 листопада 2019 року  відбулася зустріч учнів і працівників Новоселівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  з начальником відділу правового просвітництва Ражик Тетяною Анатоліївною, яка ознайомила з видами булінгу, дала поради , як уникнути булінгу в шкільному середовищі та куди звернутися, якщо опинилися або стали свідками ситуації булінгу. Провела тренінгове заняття "Що таке булінг та як з ним боротися"


27 листопада 2019 року для учнів закладу провів лекційне заняття  головний спеціаліст Полтавського бюро правової допомоги, адвокат Пархоменко Артем Олександрович на тему "Протидія насильству".


Загальношкільні батьківські збори «Булінг та види булінгу. Покарання за булінг».

На батьківських зборах виступили: директор навчального закладу Черкасова О.Б., практичний психолог Банько Т.В., учитель інформатики Пентова А.А. з доповіддю  "Що таке кібербулінг  та як йому протистояти".


Систематично з учнями 2-11 класів проводяться тижні  безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для кращого та безпечного Інтернету” з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів та безпечної поведінки в мережі.